Zalety wyciskarki do soków kuvings c9500

Istnieje kilka parametrów, którymi powinna odznaczać się dobra wyciskarka do soków, by powstałe napoje były zdrowe i pyszne. Zalety wyciskarki kuvings c9500  :

1. Brak bisfenoli – wszystkie elementy, które mają bezpośredni kontakt ze składnikami spożywczymi, zrobione są z materiałów wolnych od blisfenoli (świadczy o tym znaczek BPA Free), to znaczy szkodliwych dla człowieka substancji chemicznych. W związku z tym soki są całkowicie zdrowe i bezpieczne.

2. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia warzyw i owoców – wyciskarka do soków kuvings c9500 opiera się na technologii wykorzystującej niskie obroty (jest ich około 50 na minutę). Dzięki temu wyciskany sok nie ulega napowietrzeniu, a tym samym nie dochodzi do utlenienia witamin (albo ich degradacji). Niskie obroty wpływają również na to, że sok jest pełen dobrych dla zdrowia enzymów.

3. Cicha praca silnika – dużym plusem opisywanej wyciskarki jest bardzo mocny silnik (240W), który może służyć przez długie lata. Jednak to, co jest najbardziej interesujące to fakt, że silnik ten pracuje niezwykle cicho. Różnica jest wyraźna w porównaniu do innych, bardzo głośnych wyciskarek.

Jak więc widać, te korzystne parametry wpływają na to, że praca z wyciskarką jest przyjemna, a powstały sok zdrowy i smaczny.

Dodaj komentarz