Zestaw do whisky

zestaw do whisky

Kompletowanie akcesoriów to bardzo ważny etap urządzania każdego mieszkania. Błahe z pozoru detale mogą nadać wnętrzu stylu i poratować w każdej sytuacji, chociażby w takiej, kiedy znajomi wpadają na popularną wśród nabywców nowych mieszkań czy domów- parapetówkę. Co warto posiadać w swoim wyposażeniu domowym, aby niespodziewana wizyta zakończyła się dobrą zabawą?

Alkohol to bardzo popularny prezent, jakim uraczają domowników goście. Warto zatem posiadać zestaw do alkoholu, czyli szklaną karafkę oraz w zależności od zamiłowania do konkretnego rodzaju alkoholu- kieliszki, szklanki, kufle lub lampki. Miłośnicy alkoholu wysokoprocentowego np. whisky powinni się zaopatrzyć w zestaw do whisky, czyli przezroczystą karafkę oraz niskie szklanki z grubym dnem. To właśnie w nich najlepiej prezentuje się ten szlachetny trunek. Szklana karafka nie tylko w prawidłowy sposób przechowa whisky, ale w barku lub na komodzie będzie prezentowała się stylowo i z pewnością doda klasy nawet nudnym wnętrzom. Szlachetność kryształowej butelki to jeden z prostszych sposobów na upiększenie wnętrza. Nie wierzysz? Sprawdź sam jak w łatwy sposób można ozdobić nijakie meble. Towarzystwo szklanek doda jeszcze więcej charakteru !

Komplet do whisky z Bokono to totalny must have jaki powinien posiadać w swym wyposażeniu każdy, kto lubi spotkania z bliskimi przy szklance dobrego alkoholu. To także wspaniała opcja na przydatny prezent.